Πίσω στα Δελτία Τύπου
Η «ΒΙΚΟΣ Α.Ε.» βραβεύθηκε από το Επιμελητήριο Ιωαννίνων για τις διακρίσεις που έλαβε τα έτη 2012-2016.
Δελτία Τύπου
Μάρτιος 2017
![Η «ΒΙΚΟΣ Α.Ε.» βραβεύθηκε από το Επιμελητήριο Ιωαννίνων για τις διακρίσεις που έλαβε τα έτη 2012-2016. Η «ΒΙΚΟΣ Α.Ε.» βραβεύθηκε από το Επιμελητήριο Ιωαννίνων για τις διακρίσεις που έλαβε τα έτη 2012-2016.](/sites/default/files/styles/w50_auto_height_xxs/public/2023-11/epimeleterio_ioanninon.png?itok=HseHkLqG)
Η «ΒΙΚΟΣ Α.Ε.» βραβεύθηκε από το Επιμελητήριο Ιωαννίνων για τις διακρίσεις που έλαβε τα έτη 2012-2016.
Το Επιμελητήριο Ιωαννίνων, στα πλαίσια της «Επιχειρηματικής Γιορτής» 2017 που διοργάνωσε με τη συμμετοχή όλου του επιχειρηματικού κόσμου του Νομού Ιωαννίνων, βράβευσε τις Επιχειρήσεις – Μέλη του, οι οποίες διακρίθηκαν κατά τα έτη της κρίσης 2012-2016 είτε σε εθνικό, είτε σε ευρωπαϊκό ή σε διεθνές επίπεδο.
Η Ειδική Τελετή Βράβευσης πραγματοποιήθηκε στο Ξενοδοχείο Epirus Palace, στις 22 Φεβρουαρίου 2017, κατά τη διάρκεια της Εκδήλωσης Κοπής Πίτας 2017 και το βραβείο παρέλαβε για τη «ΒΙΚΟΣ ΑΕ», ο Διευθυντής Εργοστασίων, κ. Μιχάλης Παπασταύρος.