Πίσω στα Δελτία Τύπου
Αιμοδοσία των εργαζομένων της εταιρείας ΒΙΚΟΣ (Σεπτέμβριος 2010)
Δελτία Τύπου
Νοέμβριος 2011
![Αιμοδοσία των εργαζομένων της εταιρείας ΒΙΚΟΣ (Σεπτέμβριος 2010)](/sites/default/files/styles/w50_auto_height_xxs/public/2023-11/aimodosia_september01.jpg?itok=5bacwC0Y)
Στις 15 Σεπτεμβρίου, πραγματοποιήθηκε η τρίτη ημερίδα αιμοληψίας στις εγκαταστάσεις της εταιρίας ΒΙΚΟΣ σε συνεργασία με το Γενικό Νοσοκομείο Ιωαννίνων Χατζηκώστα. Συνολικά, συγκεντρώθηκαν 42 φιάλες αίματος, οι οποίες φιλοξενούνται στην τράπεζα αίματος της εταιρείας, στο Γ. Ν. Ι. Χατζηκώστα.